אי שם בשנת 2010, נכנסה לחיינו בסערה אפליקציית תמונות חדשה ושמה אינסטגרם. 
חובבי הצילום מצאו שם בית ומקום לטפח את התחביב היפהפה הזה, אבל מאז ועד היום הפלטפורמה עברה שינויים רבים והיום היא מאפשרת לנו להפגין יצירתיות ויכולות מעבר להחזקת מצלמה ותפיסת פריים טוב.
חשבון איסטגרם טוב בעיניי, הוא אחד שיגרום לי לדפדף אחורה ולחבב תמונות ברצף כאילו גיליתי את אמריקה עכשיו, ואם במשך זמן מה לא נתקלתי בתמונה מהיוזר הזה, כנראה שאחפש אותו באופן יזום כדי להשלים פערים.
בין אם אתם משתמשי אינסטגרם ותיקים או שרק הכרתם את הפלטפורמה עכשיו (נתעלם מזה באלגנטיות), הנה כמה חשבונות אינסטגרם – כולל כמה ישראלים – שאתם חייבים להכיר כדי לפתוח קצת את הצ’אקרות של היצירתיות.
@DailyDoodlrGram
גפן רפאלי היא מאיירת שמוצאת את ההשראה שלה בתמונות שלכם. כן, אתם, משתמשי אינסטגרם יקרים.
היא לוקחת תמונות, משלבת ביניהן והופכת אותן לאיורים יפהפיים ומיוחדים במינם.
בכל איור שלה תוכלו למצוא תיוג של המשתמשים מהם שאבה השראה, וכך לראות את התמונות המקוריות שיצרו את השילוב – ואגב כך לגלות חשבונות נפלאים אחרים. תענוג.

01

@rachelryle
עוד מישהי שמראה לנו שפוסטים באינסטגרם יכולים להיות אמנות של ממש.
רייצ’ל היא מאיירת ואנימטורית וכדי להבין מה קורה בפרופיל שלה תהיו חייבים פשוט להיכנס ולראות…
(רמז: קסם שקורה משילוב של איור וסטופ מושן). מבטיחה לכם שאחרי שתכנסו לא תצליחו לצאת.

02

@REVITALC
רויטל כהני אמנם מצלמת בעיקר אוכל, אבל גם אם אתם לא פודיז גדולים – היא כבר תגרום לכם להתאהב באוכל מחדש, או לפחות לרצות להיכנס למטבח לבשל, לאפות ולצלם כמוה. הכל כל כך יפה ומעורר תיאבון, ובטעות עלולים לחשוב שבישול הוא עניין נקי בהכרח – אבל זו בעיקר העין והיד של רויטל שעושה את ההבדל.

03

@ihaveathingforwalls
יצא לכם פעם לעבור ליד קיר ולחשוב שהוא ממש מגניב?
החשבון הזה מוקדש כולו לקירות: צבעוניים, מונוכרומטיים, עם טקסטורה, חלונות מדרגות או סתם טיח מתקלף. בעיניי, מעבר על הפיד של החשבון הזה לגמרי גורם לי להרגיש שהיופי הוא אכן בעיני המתבונן – או שפשוט יש קירות ממש יפים בעולם הזה…

03

@e_known
נכון שתמיד אמרו לכם לא לשחק באוכל – אבל החשבון של ינון מוכיח שלפעמים זה לגמרי בסדר…
פיד שכולו שילוב נהדר בין טיפוגרפיה ואוכל. מעורר השראה ותיאבון בו זמנית.

05

@ISPYDIY
אם אתם חובבים של הטרנד החזק בשכונה, ה-DIY, זה ה-חשבון שאתם חייבים להכיר.
ג’ני רדוסביץ’ היא סוג של גורו DIY, שהצליחה להפוך את העיסוק שלה בתחביב למקצוע שלם. חשבון האינסטגרם שלה הוא עולם שלם של יצירה, השראה ויופי ויגרום לכם לתכנן את פרויקט ה-DIY הבא שלכם יותר מהר ממה שחשבתם (ואם אתם רציניים באמת – גם לעשות).

06

Tags :