כולנו תפסנו את עצמנו במהלך חופשה בחול נוסעים לטארבקס בקצה השני של העיר רק בשביל אינטרנט? או אפילו בארץ בסוף החודש שעוד שניה נגמרת לנו חבילת הגלישה ואנחנו מתפללים לאלוהי ה- Wifi? השבוע פייסבוק השיקה בכל העולם פיצ’ר חדש שיהפוך אותם לאלוהים הזה. (כאילו 2 מיליארד המשתמשים שלה עוד לא עשו את זה)

פייסבוק השיקה השבוע בכל בעולם את הפיצ’ר החדש והנכסף שמצטרף לאפליקציית המובייל שלה ” Find Wifi” וזה מה שהוא עושה.  מעכשיו הפייסבוק מאתר עבורינו רשתות אלחוטיות חינמיות בפריסה עולמית. במסגרת השירות שמציע הפיצ’ר החדש נוכל למצוא בכל מקום בעולם את נקודות ה- Wifi החינמיות שנמצאות בקרבת מקום, מסודרות לפי מרחק ואפילו ניווט דרך הפייסבוק עד לנקודה החמה.

 

האפשרות החדשה חלה אך ורק על נקודות חמות ציבוריות בסביבתנו ואיננה מאתרת נקודות ויפי פרטיות שדורשות סיסימא על מנת להתחבר. נקודות ה Wifi המופיעות במפת האפליקציה הן נקודות Wifiהקיימות בסניפים של דפים עסקיים שהכריזו בעמוד שלהם שקיימת אצלם אפשרות להתחבר ל Wifi. על פי הלוקיישן של העמודים אוספת פייסבוק את כלל הנקודות החמות ומארגנת אותם עבורנו במפה על פי סדר קרבתם למיקום המכשיר. חשוב לציין שאומנם האפליקציה תעזור לנו למצוא נקודת ויפי חינמית אך כדי להפעיל אותה צריך להתחבר תחילה אינטרנט כי האפליקציה משתמשת באינטרנט ובשירותי המיקום של המכשיר.

 

מה זה אומר בעצם?
שיש לנו כלי נוסף בפייסבוק כדי למשוך לקוחות אל מוקדי המכירה והשירות. דרך חדשה למשוך אלינו לקוחות, שטח פרסום חדש וכמו שאומרים “אנחנו על המפה” .

Tags :