מנהלי מדיה, בלוגרים או סתם חובבי האפליקציה – כולנו רוצים חשבון אינסטגרם מעורר התפעלות.
מצלמה טובה היא כלי טוב להתחיל איתו, אבל זה ממש לא נגמר שם (וזו גם לא חובה).
הנה כמה אפליקציות שאתם חייבים להכיר כדי להפוך לעורכי תמונות מקצועיים. טוב, לפחות בסלולר.
SNAPSEED
האפליקציה הותיקה היא אחד הכלים היותר שימושיים לעריכת תמונות. מעבר לאפשרויות המובנות מאליהן של חיתוך התמונה ושליטה בבהירות, ניגודיות ורוויה, תוכלו למצוא כאן גם את האפשרות להדגיש אזורים בהירים או צללים, לשנות את הפרספקטיבה של התמונה, והפיצ’ר האהוב עלינו: שליטה נקודתית בבהירות, החשיפה והטמפרטורה של התמונה – כך שאם יש רק אזור ספציפי בתמונה שתרצו לטפל בו, זה לגמרי אפשרי.


RETOUCH
האפליקציה שתעזור לכם להעלים את כל מה שאתם לא רוצים שיופיע בתמונה. מישהו עשה לכם פוטובומב אבל אתם יצאתם בתמונה ממש טוב? לא צריך לוותר עליה. ה-RETOUCH תאפשר לכם למחוק אובייקטים מהתמונה, להשתמש בפיצ’ר הסטמפה בדומה לפוטושופ והשוס: יש כלי שמיועד רק להסרת קווים מהתמונה! גאוני.


FACETUNE
ה-FACETUNE היא אפליקציה כיפית במיוחד עם כמה כלים ממש שווים ושימושיים. בינהם תוכלו למצוא את ה-Witen שיהפוך לכם כל רקע לבן ללבן יותר, כך שאם התאורה הייתה קצת צהובה מידיי או שהקטע קצת אפור מידיי, תוכלו לתקן זאת במשיחת אצבע אחת. ה-Smooth שיעזור לכם להחליק אובייקטים מסויימים ואנחנו לא בהכרח מתכוונים לעור הפנים אבל גם זה שימושי אם תרצו. ה-Details שעושה בדיוק את ההיפך ועוזר לכם להבליט את האלמנטים השווים בתמונה ואפילו כלי שמסיר עיניים אדומות, אפקט שהוא מאוד ניינטיז ופחות מתאים לימינו.


INSTAGRAM
בסוף בסוף, בואו לא נשכח את כלי העריכה של האינסטגרם. מעבר לפילטרים שאתם ממש לא חייבים להשתמש בהם, יש לאינסטגרם פיצ’רים די מגוונים ומפותחים לעריכת תמונה, ואפילו תוכלו להעניק לתמונה גוון כללי על פי בחירתכם – מה שמאוד יכול לעזור ביצירת שפה אחידה לחשבון שלכם, אבל על זה כבר נדבר בפעם אחרת.
לאינסטגרם שלנו כבר הצטרפתם? בואו לראות מה אנחנו עושים כל היום, ממש כאן.

Tags :